Tryb offline

JABRA Evolve 75 Stereo MS inkl. Link 370

Kod Komsa:
SY-JB-A084
EAN:
5706991020083
Numer katalogowy:
7599-832-109
Kolor:
Czarny
Przejdź do pełnej specyfikacji

EVOLVE 75

Zaprojektowane, by wydobyć dodatkowe pokłady koncentracji. Profesjonalny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, który zapewni Ci swobodę w otwartym biurze.

Głos HD w połączeniu ze światowej klasy głośnikami zapewniają wspaniały, krystalicznie czysty dźwięk do prowadzenia rozmów i słuchania muzyki, niezależnie od tego, czy musisz współpracować z innymi osobami, czy pracować w skupieniu przez cały dzień.

Odetnij się od hałasu panującego w biurze i zwiększ swoją produktywność

Możesz włączyć aktywną redukcję szumów, aby praktycznie wyeliminować dźwięki o niskiej częstotliwości, takie jak szum klimatyzacji. Aktywna redukcja szumu (ARC) stosuje zaawansowane mikrofony, aby monitorować i reagować na dźwięk z otoczenia

Najwyższej jakości ARS i wbudowana dioda zajętości

Zablokuj szumy i zachowaj skupienie w otwartym biurze dzięki doskonałej ARS i wbudowanej diodzie zajętości, która funkcjonuje jako znak „nie przeszkadzaj”, ograniczając zakłócenia i poprawiając produktywność.

Podwójna łączność Bluetooth®

Podwójna łączność Bluetooth® do dwóch urządzeń jednocześnie do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki. Swoboda przemieszczania do 30 m od podłączonego urządzenia.

Wygodna konstrukcja do stosowania przez cały dzień

Intuicyjny zestaw słuchawkowy z poduszkami słuchawki ze skóry syntetycznej i konstrukcją noszoną na uchu umożliwia całodzienne stosowanie i doskonałą wygodę pracy w otwartym biurze.

Współpracuje z Twoim telefonem lub platformą

Nasze zestawy słuchawkowe i zestawy głośnomówiące współpracują natychmiast po wyjęciu z pudełka z ponad 10 000 modeli tradycyjnych telefonów biurkowych. Mają przyszłościową konstrukcję i są zgodne ze wszystkimi telefonami programowymi i klientami sieciowymi, od Microsoft Teams aż po Mitel.

Dostarczenie personelowi zaufanych, certyfikowanych urządzeń, które bezproblemowo współpracują z używaną platformą UC, ma decydujące znaczenie dla zapewnienia wysokiej wydajności oraz jakości dźwięku, a także zmniejszenia liczby problemów, z którymi mierzyć się musi dział IT. Firma Jabra przetestowała swoje urządzenia pod kątem współpracy z długą listą platform. Wiele zestawów słuchawkowych i głośnomówiących uzyskało certyfikat Microsoft Teams.

Works with your platform
Avaya
Cisco
Microsoft Teams
Mitel
Zoom
Alcatel Lucent Enterprise
8x8
Amazon Chime
Unify
Google
Fuse
Dialpad
RingCentral

Ogólne

Kolor
Czarny
Brak w magazynie
Produkty powiązane
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
cookie

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.